bevard

Kim jesteśmy?

Bevard to doświadczony zespół ekspertów od stolarki otworowej. Od ponad 10 lat zajmujemy się projektowaniem, konfigurowaniem, montażem i serwisem między innymi okien, drzwi, bram. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę zarówno Klientom indywidualnym, jak biznesowym, zawsze na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie zamawiającego.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, w przyjaznej atmosferze doradzając rozwiązania, które zgodnie z naszą wiedzą i zdobytym przez lata doświadczeniem, zagwarantują optymalne efekty w ramach zakładanego budżetu i w najkrótszym możliwym czasie. Dysponujemy własnym zapleczem technicznym, obejmującym zespół montażowy, serwis i obsługę posprzedażową, w tym gwarancyjną.

Wszystkie instalowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów i posiadają pełny zakres możliwych konfiguracji, zarówno technicznych, jak i estetycznych. Bez względu na to, czy zależy Ci przede wszystkim na trwałości, dobrej izolacji termicznej lub akustycznej, czy określonym stylu wykończenia, pomożemy Ci znaleźć okna, drzwi czy żaluzje idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

sprawdź nasze realizacje

Gwarantujemy

Szybki montaż
Łatwy kontakt
Fachowy pomiar
Stały serwis

Doświadczenie na rynku polskim i zagranicznym

1000+realizacji