Montaż okien w nowoczesnym domu

Kurtyna w górę! 🙂 Wiele moglibyśmy napisać o tym montażu, ale nie będziemy Was zanudzać przy tak pięknym piątkowym wieczorze 😀 Tym razem wykonaliśmy dłuuugi, o podwyższonym stopniu trudności montaż w nowo budowanym domu modernistycznym. Ponad 1,5 tonowe ,16 – metrowe drzwi podnoszono-przesuwne stoją na swoim planowanym miejscu i mają się dobrze! Podobnie i pozostałe spore przeszklenia dochodzące do 10m2 i ponad 600 kg wagi! Równie dobrze prezentują się okna narożne z łączeniem w narożniku szyba do szyby!

To z efektowniejszych rzeczy, a pozostałe zastosowane produkty i materiały pozwólcie, że wypunktujemy:

  • – stolarka aluminiowa Aluprof MB-86 w kolorze antracyt mat struktura,
  • – elektryczne żaluzje fasadowe Raff-I z lamelami zaciemniającymi Z90,
  • – elektryczne żaluzje fasadowe Basic zastosowane w oknach narożnych z użyciem linek jako prowadzenie w części szyba do szyby,
  • – moskitiery plisowane przesuwne,
  • – sam montaż wykonany w warstwie ocieplenia z całkowitym wysunięciem okien poza mur, musieliśmy zamiast taśm rozprężnych zastosować równie skuteczny montaż wartwowy z wykorzystaniem taśm/ folii Soudal.

Montaż i produkty w olbrzymim skrócie. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Jesteśmy bardzo zadowoleni tak jak i nasz klient :)) Przy okazji pozdrawiamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów 🙂 Życzymy udanego weekendu!

Montaż okien w nowoczesnym domu

Już w piąteczek zaprezentujemy Wam efekty wymagającego montażu w nowo budowanym nowoczesnym domu ! Kosztował nas wiele pracy, począwszy od planowania i pomiarów po sam bardzo dłuuuuugi montaż. Do zobaczenia w piątek 🙂

Wymiana drzwi i okien w domu jednorodzinnym

Nowe Dzieduszyce

Kolejny stary dom w pięknej okolicy zyskuje nowe życie:) Stolarka PCV zamontowana tym razem na taśmach rozprężnych.

Montaż okien w domu jednorodzinnym

Baczyna

Zamontowaliśmy okna w obustronnym kolorze dąb sheffield. Prezentują się wyjątkowo. Uzupełnieniem są rolety elektryczne i oczywiście szczelny montaż warstwowy, o którym zapomnieć nie można. W najbliższym czasie mamy do zaopatrzenia w stolarkę sporo ciekawych domów jednorodzinnych, także obserwujcie nas, bo możliwe, że pojawi się coś, co trafi w Wasze gusta.

Domek jednorodzinny

Janczewo

Tradycyjnie już szczelny montaż warstwowy. Dużo większych stałych przeszkleń w salonie. Okna na profilu Salamander 82 w kolorze antracyt w strukturze piasku. Do tego drzwi podnoszono-przesuwne HS oraz rolety elektryczne podtynkowe do zabudowy. W jednym z okien zastosowano automatyczny uchylacz okna, czyli siłownik łańcuchowy.

Okna do domku letniskowego

Dom letniskowy nad jeziorem. Konstrukcja budynku drewniana, które stawia nasz nowy klient. Okna PCV z elektrycznymi roletami nadstawnymi ( wyjątkowo 🙂 . Całość uzupełniają drzwi Vikking w naturalnym kolorze. Piękny domek, piękna okolica.

Montaż okien, drzwi i bramy garażowej

Miodowice

Ruszyliśmy w kierunku Bałtyku 🙂 Montaż stolarki Salamander przy użyciu taśm rozprężnych. Szybki, czysty i skuteczny montaż. Poza tym wyposażyliśmy dom w radiowe rolety zewnętrzne, bramę garażową oraz drzwi aluminiowe boczne. Dodatkowo do każdego z okien przewidziana jest moskitiera, ale zamontowane będą po całkowitym wykończeniu domu. Czekamy jeszcze na dostawę drzwi głównych i wracamy dokończyć dzieło.

Okna do budynku gospodarczego

Stara stodoła otrzymuje nowe życie:)

Drzwi antracytowe

Rzepin

Drzwi zewnętrzne główne oraz do kotłowni następny królujący kolor…antracyt. Niestety sama piana, na życzenie klienta.

Montaż drzwi

Kłodawa

Drzwi wewnętrzne białe z niecodziennym frezowaniem. Taka propozycja 😉

Montaż drzwi wewnętrznych

Gorzów Wlkp.

Drzwi wewnętrzne w dostojnym kolorze czarnym.

Montaż drzwi i bramy

Łośno:

Kolejne drzwi zewnętrzne i brama segmentowa elektryczna zamontowane

Montaż drzwi

Rzepin

Królujące bezwzględnie drzwi wewnętrzne białe w klasycznej odsłonie.

Wymiana okien w starym domu

Wiesbaden

Montaż dla klienta w Wiesbaden. Pięknie położony stary dom, zyskuje właśnie nowe życie. Okna to ciekawy, nowoczesny system Panoramah. Charakteryzuje się wąskimi ramami oraz niesamowitymi możliwościami technicznymi. Mamy możliwość wykonać na tym systemie konstrukcje o naprawę niesamowitych rozmiarach. Potrzebujesz dużych przeszkleń i systemu z nowoczesnym designem? Zapraszamy do nas;)

Montaż okien w domku jednorodzinnym

Choszczno

Choszczno domek jednorodzinny. ” Wracamy do Choszczna, aby zobaczyć jak wygląda dostarczona i zamontowana przez nas stolarka po wykończeniu elewacji przez super Klientów 😉 Te dwa „maluszki” cztero i szcześcio metrowy całkiem fajnie się prezentują i cała reszta również 🙂 A Wy co sądzicie?

 

Okna PCV do domku jednorodzinnego

Gorzów Wielkopolski

Tym razem wyposażyliśmy nowo budowany dom jednorodzinny w stolarkę pcv Salamander BE82 wraz z roletami elektrycznymi i oczywiście szczelny montaż warstwowy, w który naprawdę warto zainwestować.

Montaż drzwi zewnętrznych

Trzeblicz

Skuteczny i szczelny montaż trójwarstwowy drzwi wejściowych z wykorzystanie taśm Soudal. Drzwi kompozytowe Vikking z naświetlem bocznym . Szczelność zapewnia także wykonana dolna hydroizolacja w postaci ” fartucha” EPDM. Drzwi i montaż na dłuuuuuuugie lata!

Montaż drzwi wewnętrznych

Gorzów Wielkopolski

Montujemy także drzwi wewnętrzne. Ostatnio na przykład pięć sztuk drzwi bezprzylgowych z krytymi zawiasami u naszego nowego Klienta na Osiedlu Poznańskim. Jak się Wam podoba efekt? My jesteśmy zadowoleni:)

Wymiana okien w domku jednorodzinnym

Kłodawa

Kolejna wymiana stolarki w domu istniejącym. Zamontowaliśmy kilkanaście okien Aluplast ID 7000 w kolorze zewnętrznym złoty dąb. Montaż przy użyciu cienkich taśm rozprężnych oraz membrany wewnętrznej w płynie firmy Soudal. Listwy podokienne EMO. Klienci bardzo zadowoleni z efektu końcowego jak i rzeczowej obsługi. Dziękujemy za dobre słowo i zaufanie!!!

Wymiana okien aluminiowych

Brunsbek

Wymiana okien w domu w generalnym remoncie. Okna duże, teren trudny, nie obyło się bez dodatkowej obróbki otworów okiennych. Użycie „pająka” okazało się niezbędne. Montaż warstwowy stolarki aluminiowej z użyciem membran w płynie systemu Tytan Wins zakończony pełnym sukcesem.

Instalacja okien z roletami elektrycznymi

Słońsk

Instalacja okien Gealan w kolorze złoty dąb wraz z roletami elektrycznymi w domku jednorodzinnym. Montaż na podwalinach z purenitu oraz podkładach z xps. Montaż trójwarstwowy soudal.

Kompleksowa stolarka okienna domu jednorodzinnego

Gorzów Wielkopolski

Do montażu warstwowego wykorzystaliśmy tym razem technologię membran płynnych systemu Tytan Wins. Zastosowanie tego materiału daje klientowi 25 lat gwarancji na szczelność montażu!! Aluminiowe drzwi HST, okna PCV, brama garażowa dwustanowiskowa Interflex o szerokości 5m.

Montaż okien z roletami elektrycznymi

Gajewo

Okna w kolorze złoty dąb z roletami elektrycznymi. Montaż warstwowy na materiałach Soudal.

Montaż okien Aluplast

Długie

Prezentujemy część montażu wykonywane w miejscowości Długie. Dwa identyczne domy jednorodzinne budowane obok siebie. Montaż lekko podrasowany:) Wraz z inwestorem stwierdziliśmy, aby ościeża boczne i górne wyrównać płytą pir. Dzięki temu m.in. uzyskaliśmy idealną powierzchnię dla taśm rozprężnych.  Okna wykonane na systemie Aluplast Ideal 7000 z roletami podtynkowymi na bazie technologii Aluprof ze sterowaniem radiowym oraz z telefonu. Bramy garażowe Interflex. Antracyt ciągle w modzie 🙂 

Kompleksowy montaż okien i drzwi tarasowych

Santocko

Kompleksowy montaż okien i drzwi tarasowych

Choszczno

Dostawa i montaż drzwi zewnętznych

Strzelce Krajeńskie

Kompleksowy montaż okien, rolet i drzwi

Drzwi i okna tarasowe

Okna z roletami i drzwi zewnętrzne

Domek jednorodzinny

Montaż drzwi i okien

Montaż zadaszenia tarasowego

Przeszklona konstrukcja stalowa

Wymiana okien i drzwi

Potsdam

Stolarka okienna i drzwiowa

Dom jednorodzinny Janczewo

Wymiana drzwi wewnętrznych

Gorzów Wielkopolski

Drzwi zewnętrzne przeszklone

Dobiegniew

Instalacja drzwi antywłamaniowych

Chomętowo

Kompleksowa instalacja drzwi wejściowych

ul. Brzozowa

Dom jednorodzinny

Międzyrzecz - okna PCV wraz z roletami podtynkowymi

Okna salamander Bluevolution 82, okleina złoty dąb z zewnątrz. Rolety podtynkowe do zabudowę antracytowe.
Montaz warstwowy Soudal, hydroizolacja EPDM Aluthermo docieplenie rolety, ciepłe listwy podokienne emo.

Dom jednorodzinny

Kompleksowa stolarka okienna i drzwiowa - Penkun

Eleganckie okna PCV BLU EVOLUTION 92 wykonane na zamówienie. Indywidualny kształt przeszkleń. Brama garażowa zwijana DEEP MAT. Drzwi wejściowe aluminiowe z przeszkleniami i drzwi boczne. Rolety nadprożowe ROKA TOP. Montaż na taśmy rozprężne Hannoband plus uszczelnienie EPDM.

Dom jednorodzinny

Miejscowość Penkun - Stalowe drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne stalowe loftowe, przeszklone. Rama w kolorze RAL 9005. Instalacja z obróbką z kątowników aluminiowych.

Budynek jednorodzinny

Hamburg - montaż okien aluminiowych

Szczelny montaż warstwowy okien aluminiowych wraz z rozładunkiem.